Amedia AS

Amedia AS

Amedia er landets største utgiver av redaktørstyrte medier og ledende på lokal avisutvikling. Daglig når konsernets medier mer enn to millioner lesere gjennom 105 nasjonale, regionale og lokale titler. Med redaksjonelle medarbeidere over hele landet sørger vi for at våre lesere blir løpende oppdatert med nyheter og annet viktig innhold. Samtidig bidrar våre selgere og annonser til å skape verdi og effekt for annonsører over hele Norge. Amedia har også en omfattende trykkeri- og distribusjonsvirksomhet. Konsernet har 2.100 ansatte og omsatte i 2022 for 4 milliarder kroner.

Available jobs

Our recruiters

Vegard Flatøy
Ansvarlig redaktør
vegard.flatoy@nordhordland.no
1 Available jobs

Hanne Taalesen
Nyhetsredaktør
hanne.taalesen@amedia.no
1 Available jobs

Eirik Hoff Lysholm
Ansvarlig redaktør og daglig leder
eirik.lysholm@amedia.no
1 Available jobs

Anne Sterri Harestad
Ansvarlig redaktør
anne.harestad@smaalenene.no
1 Available jobs

Thor Sørum-Johansen
Ansvarlig redaktør
thor.sorum-johansen@amedia.no
1 Available jobs

Einar Tho
Ansvarlig redaktør
einar.tho@amedia.no
2 Available jobs


Thomas Gangstøe
Ansvarlig redaktør
thomas@aasanetidende.no
1 Available jobs

Rune Bernhus
Ansvarlig redaktør
rune@rb.no
3 Available jobs