OnePartnerGroup AB

OnePartnerGroup är en svenskägd koncern som erbjuder företag hjälp med rekrytering, bemanning, utbildning och smarta produktionslösningar. Vi finns verksamma på ett 50-tal orter i Sverige och har över 2500 engagerade medarbetare. Med ett brett kontaktnät och god lokalkännedom kan vi erbjuda ett stort utbud av lediga tjänster, inom flera områden och med olika kompetenskrav. För oss är det viktigt att du ska trivas och känna glädje över att gå till jobbet. Därför kan du lita på att vi gör vårt bästa för att hitta ett jobb som ska passa dig. Oavsett om det gäller en tjänst som anställd hos oss eller rekrytering till någon av våra kunder. www.onepartnergroup.se

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Hans-Olof Jonsson
Senior Rekryterare
+4663194333
hans-olof.jonsson@onepartnergroup.se
11 Ledige stillinger

Gustaf Wrangbäck
Konsultchef
+4663194341
gustaf.wrangback@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger




Kajsa Lihagen Ekbom
Rekryteringskonsult/Partner
kajsa.l.ekbom@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Christoffer Sjöstedt
VD - OnePartnerGroup Jämtland
+4663194387
christoffer.sjostedt@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger





Britta Kereby
Konsultchef
+4663194340
britta.kereby@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger

Marlene Rehnsbo
Konsultchef
+4663194335
marlene.rehnsbo@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger

Malin Kåhre
Konsultchef
+4663194334
malin.kahre@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger

Pontus Andersson
Konsultchef
+4663194385
pontus.andersson@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger




Jenni Aronsson
Senior Rekryteringskonsult
+46455341591
jenni.aronsson@onepartnergroup.se


1 Ledige stillinger

OnePartnerGroup Örebro
Kontakt
orebro@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger