OnePartnerGroup AB

OnePartnerGroup är en svenskägd koncern som erbjuder företag hjälp med rekrytering, bemanning, utbildning och smarta produktionslösningar. Vi finns verksamma på ett 50-tal orter i Sverige och har över 2500 engagerade medarbetare. Med ett brett kontaktnät och god lokalkännedom kan vi erbjuda ett stort utbud av lediga tjänster, inom flera områden och med olika kompetenskrav. För oss är det viktigt att du ska trivas och känna glädje över att gå till jobbet. Därför kan du lita på att vi gör vårt bästa för att hitta ett jobb som ska passa dig. Oavsett om det gäller en tjänst som anställd hos oss eller rekrytering till någon av våra kunder. www.onepartnergroup.se

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Susanne Johansson
Senior Rekryteringskonsult
susanne.johansson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Christoffer Sjöstedt
VD - OnePartnerGroup Jämtland
063194387
christoffer.sjostedt@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Ludvig Grapengiesser
Kandidatansvarig
ludvig.grapen@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger




Anders Brolin
Konsultchef
+46364409006
anders.brolin@onepartnergroup.se


7 Ledige stillinger


Henrik Areskoug
Affärsområdeschef
+46734131033
henrik.areskoug@onepartnergroup.se
9 Ledige stillinger



Nebojsa Djordjevic
Konsultchef
+46370510563
nebbo@onepartnergroup.se


2 Ledige stillinger

Isabell Ternemo
Interim Manager
+46470323833
isabell.ternemo@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Dennis Neogard
Konsultchef
+46707959333
dennis.neogard@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger



Ulrika Andersson
Senior Rekryteringskonsult
ulrika.andersson@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger

Hans-Olof Jonsson
Senior Rekryterare
+4663194333
hans-olof.jonsson@onepartnergroup.se
44 Ledige stillinger


Emma Hördegård
Senior Rekryteringskonsult
emma.hordegard@onepartnergroup.se


1 Ledige stillinger

Britta Kereby
Konsultchef
+4663194340
britta.kereby@onepartnergroup.se
41 Ledige stillinger



Gustaf Wrangbäck
Konsultchef
+4663194341
gustaf.wrangback@onepartnergroup.se
40 Ledige stillinger