OnePartnerGroup AB

Vi på OnePartnerGroup jobbar med rekrytering och bemanning utifrån vår största drivkraft – att se dig lyckas och nå dina mål på både kort- och långsikt. Därför kan du lita på att vi gör vårt bästa för att hitta ett jobb som ska passa dig, oavsett om det gäller en tjänst som anställd hos oss eller rekrytering till någon av våra kunder. Med en lokal förankring på ett 50-tal orter, från Malmö i söder till Kalix i norr, finns vi nära dig. Utifrån ett brett kontaktnät och med en god lokalkännedom erbjuder vi ett stort utbud av lediga tjänster som kan passa dig, inom flera branscher. Välkommen till Sveriges lokalaste rekryterings- och bemanningsföretag du också. www.onepartnergroup.se

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Hans-Olof Jonsson
Senior Rekryterare
+4663194333
hans-olof.jonsson@onepartnergroup.se
7 Ledige stillinger

Ban Khiali
Konsultchef
+46723775038
ban.khiali@onepartnergroup.se
6 Ledige stillinger

Athina Bagiopoulou
Konsultchef
+46734255311
athina.bagiopoulou@onepartnergroup.se
12 Ledige stillinger

Carolina Sköld
Senior Rekryteringskonsult
carolina.skold@onepartnergroup.se
3 Ledige stillinger

Eva Karlsdotter
IT Rekryteringskonsult
eva.karlsdotter@onepartnergroup.se


5 Ledige stillinger

Johanna Jönsson
Rekryteringskonsult
johanna.jonsson@onepartnergroup.se
4 Ledige stillinger

Christoffer Jonasson
Rekryterande Konsultchef
+46723775113
christoffer.jonasson@onepartnergroup.se


20 Ledige stillinger

Gustaf Wrangbäck
Konsultchef
+4663194341
gustaf.wrangback@onepartnergroup.se
16 Ledige stillinger


Simon Grönquist
Kandidatansvarig
+460723775109
simon.gronquist@onepartnergroup.se
12 Ledige stillinger


Emma Neuman
Kandidatansvarig/konsultchef
+46723774754
emma.neuman@onepartnergroup.se
30 Ledige stillinger

Emma Hördegård
VD/ Rekryteringskonsult
+46470323839
emma.hordegard@onepartnergroup.se


5 Ledige stillinger


Ena Omerovic
Kandidatansvarig
+46721599771
ena.omerovic@onepartnergroup.se
17 Ledige stillinger


Asos Amin
Affärsområdeschef - arbetare
+46196890135
asos.amin@onepartnergroup.se


8 Ledige stillinger

Bengt Landström
Facklig förtroendeman
Bengt.landstrom@onepartnergroup.se
8 Ledige stillinger

Dennis Neogard
Konsultchef
+46707959333
dennis.neogard@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger



Britta Kereby
Konsultchef
+4663194340
britta.kereby@onepartnergroup.se
10 Ledige stillinger

Niclas Arheden
Affärsområdeschef
+46734255237
niclas.arheden@onepartnergroup.se
3 Ledige stillinger

Christoffer Sjöstedt
VD - OnePartnerGroup Jämtland
+4663194387
christoffer.sjostedt@onepartnergroup.se
3 Ledige stillinger








Anders Brolin
Konsultchef
+46364409006
anders.brolin@onepartnergroup.se


5 Ledige stillinger


Patrik Olsson
Rekryteringskonsult
+46660689605
patrik.olsson@onepartnergroup.se
4 Ledige stillinger


Niclas Ericsson
Senior Rekryteringskonsult
niclas.ericsson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Mirnesa Omerika
Affärsområdeschef
+46734255109
mirnesa.omerika@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Björn Edberg
Konsultchef / Partner
bjorn.edberg@onepartnergroup.se
6 Ledige stillinger


Ulrika Andersson
Rekryteringskonsult
ulrika.andersson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Ardiana Miftari
Konsultchef
+46723775131
ardiana.miftari@onepartnergroup.se
20 Ledige stillinger

Liridon Gashi
Konsultchef
+46733867558
liridon.gashi@onepartnergroup.se
11 Ledige stillinger





Malin Kåhre
Konsultchef
+4663194334
malin.kahre@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger

Henrik Areskoug
Affärsområdeschef
+46734131033
henrik.areskoug@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger




Cajsa Bruno
Kandidatansvarig / Researcher
cajsa.bruno@onepartnergroup.se


1 Ledige stillinger