OnePartnerGroup AB

OnePartnerGroup är en svenskägd koncern som erbjuder företag hjälp med rekrytering, bemanning, utbildning och smarta produktionslösningar. Vi finns verksamma på ett 50-tal orter i Sverige och har över 2500 engagerade medarbetare. Med ett brett kontaktnät och god lokalkännedom kan vi erbjuda ett stort utbud av lediga tjänster, inom flera områden och med olika kompetenskrav. För oss är det viktigt att du ska trivas och känna glädje över att gå till jobbet. Därför kan du lita på att vi gör vårt bästa för att hitta ett jobb som ska passa dig. Oavsett om det gäller en tjänst som anställd hos oss eller rekrytering till någon av våra kunder. www.onepartnergroup.se

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Dennis Neogard
Konsultchef
+46707959333
dennis.neogard@onepartnergroup.se
7 Ledige stillinger





Ludvig Grapengiesser
Kandidatansvarig
ludvig.grapen@onepartnergroup.se
44 Ledige stillinger

Gustaf Wrangbäck
Konsultchef
+4663194341
gustaf.wrangback@onepartnergroup.se
43 Ledige stillinger

Wilma Söderlund
Kandidatansvarig
+46723774753
wilma.soderlund@onepartnergroup.se
45 Ledige stillinger

Henrik Areskoug
Affärsområdeschef
+46734131033
henrik.areskoug@onepartnergroup.se
7 Ledige stillinger

Vega Carlberg
Kandidatansvarig
+46708687952
vega.carlberg@onepartnergroup.se
46 Ledige stillinger

Robert Korén
Konsultchef
+46733867558
robert.koren@onepartnergroup.se
37 Ledige stillinger


Christoffer Sjöstedt
VD - OnePartnerGroup Jämtland
+4663194387
christoffer.sjostedt@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger



Björn Edberg
Konsultchef / Partner
bjorn.edberg@onepartnergroup.se
3 Ledige stillinger



Emma Neuman
Kandidatansvarig/konsultchef
+46723774754
emma.neuman@onepartnergroup.se
10 Ledige stillinger


Britta Kereby
Konsultchef
+4663194340
britta.kereby@onepartnergroup.se
6 Ledige stillinger

Eleonor Tykesson
Affärsområdesansvarig Konsultchef
eleonor.tykesson@onepartnergroup.se
6 Ledige stillinger


Eva Karlsdotter
IT Rekryteringskonsult
eva.karlsdotter@onepartnergroup.se


1 Ledige stillinger

Susanne Johansson
Senior Rekryteringskonsult
susanne.johansson@onepartnergroup.se
8 Ledige stillinger

Milena Ersbäck
Konsultchef
+46708137420
milena.ersback@onepartnergroup.se
41 Ledige stillinger

Sofia Carlström
Kandidatansvarig
+46734305227
sofia.carlstrom@onepartnergroup.se
7 Ledige stillinger



Emma Hördegård
Senior Rekryteringskonsult
emma.hordegard@onepartnergroup.se


2 Ledige stillinger

Ulrika Andersson
Rekryteringskonsult
ulrika.andersson@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger


Isabell Ternemo
Interim Manager
+46470323833
isabell.ternemo@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger




Hans-Olof Jonsson
Senior Rekryterare
+4663194333
hans-olof.jonsson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Sandra Granström
Rekryteringskonsult
sandra.granstrom@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger



Per Adermalm
Konsultchef
+46723775038
per.adermalm@onepartnergroup.se


4 Ledige stillinger