OnePartnerGroup AB

Vi på OnePartnerGroup jobbar med rekrytering och bemanning utifrån vår största drivkraft – att se dig lyckas och nå dina mål på både kort- och långsikt. Därför kan du lita på att vi gör vårt bästa för att hitta ett jobb som ska passa dig, oavsett om det gäller en tjänst som anställd hos oss eller rekrytering till någon av våra kunder. Med en lokal förankring på ett 50-tal orter, från Malmö i söder till Kalix i norr, finns vi nära dig. Utifrån ett brett kontaktnät och med en god lokalkännedom erbjuder vi ett stort utbud av lediga tjänster som kan passa dig, inom flera branscher. Välkommen till Sveriges lokalaste rekryterings- och bemanningsföretag du också. www.onepartnergroup.se

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Britta Kereby
Konsultchef
+4663194340
britta.kereby@onepartnergroup.se
7 Ledige stillinger

Athina Bagiopoulou
Konsultchef
+46734255311
athina.bagiopoulou@onepartnergroup.se
19 Ledige stillinger

Anders Asplund
Konsultchef / Transportutbildare
anders.asplund@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Pontus Andersson
Rekryteringskonsult
pontus.andersson@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger

Gustaf Wrangbäck
Konsultchef
+4663194341
gustaf.wrangback@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger

Asos Amin
Affärsområdeschef
+46196890135
asos.amin@onepartnergroup.se


28 Ledige stillinger

Johanna Jönsson
Rekryteringskonsult
johanna.jonsson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Susanne Johansson
Senior Rekryteringskonsult
susanne.johansson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Bengt Landström
Facklig förtroendeman
Bengt.landstrom@onepartnergroup.se
20 Ledige stillinger


Carolina Sköld
Senior Rekryteringskonsult
carolina.skold@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger


Mirnesa Omerika
Affärsområdeschef
+46734255109
mirnesa.omerika@onepartnergroup.se
4 Ledige stillinger

Patrik Olsson
Konsultchef / Rekryteringskonsult
+46660689605
patrik.olsson@onepartnergroup.se
4 Ledige stillinger

Rebecka Karlsson
Rekryteringskonsult & Konsultchef
rebecka.karlsson@onepartnergroup.se


1 Ledige stillinger



Ban Khiali
Konsultchef
+46723775038
ban.khiali@onepartnergroup.se
10 Ledige stillinger

Kevin Inal
Kandidatansvarig / Researcher
kevin.inal@onepartnergroup.se
10 Ledige stillinger

Anders Brolin
Konsultchef
+46364409006
anders.brolin@onepartnergroup.se


18 Ledige stillinger


Niclas Ericsson
Senior Rekryteringskonsult
niclas.ericsson@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Björn Edberg
Konsultchef / Partner
bjorn.edberg@onepartnergroup.se
2 Ledige stillinger

Hans-Olof Jonsson
Senior Rekryterare
+4663194333
hans-olof.jonsson@onepartnergroup.se
6 Ledige stillinger

Niclas Arheden
Affärsområdeschef
+46734255237
niclas.arheden@onepartnergroup.se
1 Ledige stillinger


Henrik Areskoug
Affärsområdeschef
+46734131033
henrik.areskoug@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger

Louise Hedkvist
Kandidatansvarig / Researcher
louise.hedkvist@onepartnergroup.se
10 Ledige stillinger


Ardiana Miftari
Konsultchef
+46723775131
ardiana.miftari@onepartnergroup.se
15 Ledige stillinger

Emma Neuman
Kandidatansvarig/konsultchef
+46723774754
emma.neuman@onepartnergroup.se
10 Ledige stillinger

Nathalie Jarl
Kandidatansvarig / Researcher
nathalie.jarl@onepartnergroup.se
7 Ledige stillinger



Liridon Gashi
Konsultchef
+46733867558
liridon.gashi@onepartnergroup.se
5 Ledige stillinger


Emma Hördegård
VD/ Rekryteringskonsult
+46470323839
emma.hordegard@onepartnergroup.se


1 Ledige stillinger