IT Search

Med respekt for både kundens og kandidatens behov, er vi IT-bransjens prefererte og mest anerkjente partner innen Executive Search. Sammensetningen av vår erfaring, våre konsulenter og velutviklede verktøy og metoder, gir det våre kunder et konkurransefortrinn i arbeidet med å finne den riktige kandidaten.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Brynjulv Kjosås
Headhunter / Rådgiver /CEO
brynjulv@itsearch.no
30 Ledige stillinger

Ståle Gordon Skagestad
Headhunter /Rådgiver
staale@itsearch.no


10 Ledige stillinger

Geir Andersen
Hodejeger / Rådgiver
geir@itsearch.no


30 Ledige stillinger

Terje Flikke
Headhunter /Rådgiver
terje@itsearch.no
23 Ledige stillinger

Tor-Børre Meyer
Headhunter / Rådgiver
tor@itsearch.no
10 Ledige stillinger

Arvid Næss
Headhunter / Rådgiver
arvid@itsearch.no
10 Ledige stillinger

Anne-Line Halvorsen
Headhunter / Rådgiver
anne-line@itsearch.no
13 Ledige stillinger