Businesspeople Rekruttering AS

Businesspeople tilbyr rekruttering og bemanning av stillinger på leder-, mellomleder- og spesialistnivå innen økonomi, lønn og regnskap, salg og markedsføring, administrasjon, og HR og personal. Gjennom Vikarpartner har vi vært totalleverandør av bemanningsløsninger siden 1989. Da rekruttering og bemanning til stillinger på høyere nivå er blitt en vesentlig del av vår virksomhet, har vi valgt å operere denne delen av selskapet under Businesspeople.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Mona Kokkinn
Seniorrådgiver økonomi/regnskap
mona@businesspeople.no
2 Ledige stillinger

Beate Eikesæth
Seniorrådgiver økonomi/regnskap
beate@businesspeople.no
5 Ledige stillinger

Iva Caterina Velle
Seniorrådgiver
iva@vikarpartner.no
1 Ledige stillinger

Christina Waale Salomaa
Seniorrådgiver
christina@vikarpartner.no


1 Ledige stillinger

Ane Lind Tufte
Seniorrådgiver
ane@vikarpartner.no
1 Ledige stillinger

Anette Michelet
Seniorrådgiver
anette@vikarpartner.no
3 Ledige stillinger