Save job
By saving the job you can easily access a list of saved jobs for later inspection.
Vi er på jakt etter lagermedarbeider som kan hjelpe oss i risgrøtproduksjonen fra uke 40 - 53
Mulighet for å jobbe skift?
Våre samarbeidspartnere på Tretten trenger dyktige medarbeidere for å optimalisere og forsikre matleveransen til det norske folk.
Dersom du er lærevillig og klar for nye utfordringer kan dette være noe for deg!
Dersom du er interessert i mat og vil jobbe med produksjon av dette, kan du bli med på å produsere noe av det viktigste Norge har.
Rollene vi ansetter skal arbeide i næringsmiddelproduksjon hvor noen av hovedoppgavene kan være å operere industri- og produksjonsmaskiner, drive med generell produksjonsarbeid samt pakking.
Arbeidet består av nøyaktighet og fokus på kvalitet i alle ledd.
Vi tror at den rette personen for disse rollene er samarbeidsvillig, kan lære seg å bli selvstendig og er flink til å jobbe i team.
Du trenger å ha tilgang til bil da det ikke er bra bussforbindelse der.
Arbeidsoppgaver:
Ønskede kvalifikasjoner:
Vi tilbyr:
Høres dette interessant ut og har du lyst til å bli med på vårt lag? Send oss en kortfattet søknad med din motivasjon for stillingen og hva du kan bidra med i teamet. CV laster du opp i egen fil.
NB! Du må benytte linken "Søk her" for å bli vurdert til stillingen.
Yritys | Randstad AS |
Kaupunki | Lillehammer |
Lääni | Innlandet |
Verkkosivu | Click here |
Työnimike | Vi søker lagermedarbeider med lager-erfaring |
Lisäys | Snarest |
Palkka | Etter tariffavtale |
Työpaikat | 1 |
Jobreg ID | 449997 |
Takaraja | Snarest |
Luomalla Jobreg-profiilin olet löydettävissä useiden rekrytoijien ja yritysten hauissa, jotka etsivät ehdokkaita. Jobreg rekisteröityminen on ilmaista!
Luo profiili