Har du aktiv sikkerhetsklarering?
Dfind AS

Har du aktiv sikkerhetsklarering?

Dfind AS
Dfind er et konsulent- og rådgivingsselskap som har som mål å skape utviklingsmuligheter for organisasjoner, bedrifter og mennesker. Vi tror på spesialisering og våre tjenester omfatter i dag rekruttering og utleie innen engineering, IT, finance og executive. I Norge har vi kontorer i Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim og Nord-Norge. Dfind er en del av Randstad, verdens største aktør innen HR og rekrutteringsløsninger. Les mer om oss på www.dfind.no

Er du vår nye rådgiver innen administrasjon og sikkerhet?

For vår kunde innenfor telecom ser vi etter deg som er en motivert medarbeider som brenner for nøyaktighet og struktur. Stillingen gir deg en unik mulighet til å jobbe med viktige administrative og sikkerhetsrelaterte oppgaver i et dynamisk og spennende miljø. Du vil spille en sentral rolle i den daglige driften, med stor frihet under ansvar.

Dine viktigste arbeidsoppgaver vil være:

  • Dokument- og datahåndtering: Du får ansvar for dokument- og mailbehandling, samt oppdatering av våre elektroniske støttesystemer.

  • Rapportering og rådgivning: Du vil utarbeide rapporter, veilede interne og eksterne ressurser, og føre dialog med SKM (Sikkerhets- og klareringsmyndighetene).

  • Prosedyrer og prosesser: Du vil bidra til å oppdatere våre prosedyrer og FAQ-er, og ved behov bistå i autorisasjonssamtaler.

Vi ser etter deg som har:

  • Erfaring og kompetanse: Du har erfaring fra sikkerhets- eller administrasjonsfaget, og gjerne kjennskap til sikkerhetsloven og klareringsprosessen.

  • Systemforståelse: Du er trygg på MS Office-pakken og lærer raskt nye systemer.

  • Personlige egenskaper: Du er selvgående, nøyaktig, og har et øye for detaljer. Samtidig er du en lagspiller som trives med en hektisk hverdag. Du har høy integritet og et sterkt fokus på kvalitet i arbeidet.

For denne stillingen er det et krav at du har aktiv sikkerhetsklarering til nivå KONFIDENSIELT

Dette er fulltidsengasjement med løpetid frem til 31.03.2026 og mulighet for forlengelse.

Arbeidstid er 08-16, mandag-fredag. Arbeidssted er Fornebu, onsite.

Høres dette ut som deg? Vi ser frem til å høre fra deg!



Työpaikasta

Yritys Dfind AS
Paikka Akersgata 16
Kaupunki Bærum
Lääni Viken
Työnimike Rådgiver Personellsikkerhet
Lisäys Snarest
Palkka Etter avtale
Työpaikat 1
Jobreg ID 449971
Takaraja Snarest!

Show my interest
Tallenna

Luo työnhakuprofiili

Luomalla Jobreg-profiilin olet löydettävissä useiden rekrytoijien ja yritysten hauissa, jotka etsivät ehdokkaita. Jobreg rekisteröityminen on ilmaista!

Luo profiili