Jordmor søkes til små sykehus på vestlandet
DEDICARE

Jordmor søkes til små sykehus på vestlandet

DEDICARE
På Dedicare brenner vi for å tilføre kompetanse til helse, life science og sosialt arbeid. Vår motivasjon er å bidra på en ansvarlig og bærekraftig måte til menneskers helse, utvikling og livskvalitet. Dedicare ble grunnlagt i 1996 og er Nordens største rekrutterings- og bemanningsselskap innen vår sektor. Vi har virksomhet i Sverige, Norge, Danmark og Finland, og siden høsten 2022 også i Storbritannia og Irland. Vi ser Europa som vårt fremtidige marked med en visjon om å vokse til å bli et av Europas ledende rekrutterings- og bemanningsselskap innen helse, life science og sosialt arbeid.»

Dedicare søker jordmødre til små kombinasjonsavdelinger på Vestlandet!

Er du jordmor og ønsker en variert og meningsfull arbeidshverdag? Vi ser etter deg som trives med ansvar og allsidige oppgaver, og som liker å jobbe tett på pasientene.
Oppdragene er på mindre sykehus med kombinerte føde-, gynekologi- og observasjonsposter. Enkelte avdelinger har også følgetjeneste til større sykehus. Her får du brukt hele bredden av kompetansen din – i et miljø hvor samarbeid, selvstendighet og faglig utvikling står i fokus.
Når du har fri, venter det beste av Vestlandet: majestetiske fjorder, kyst og fjell, rolige turstier og småbyliv med kultur, kaféer og festivaler. Enten du søker roen i naturen eller aktivitet og opplevelser, finner du det her.

Dedicare har flere spennende bestillinger for jordmødre ved små sykehus rundt om på Vestlandet – steder som virkelig trenger din kompetanse og tilstedeværelse.
Du velger selv hvor lenge du vil jobbe – enten du foretrekker korte perioder eller lengre engasjement. Oppdragene tilpasses dine ønsker og behov.

Kvalifikasjoner:

  • Norsk autorisasjon og jordmorutdanning
  • Ønskelig med STAN-sertifisering, men ikke et krav
  • Oppdatert HLR-kurs siste året
  • Behersker nye journalsystemer godt(opplæring vil bli gitt)
  • Behersker et nordisk språk flytende

Vi tilbyr:

  • Gratis reise og bolig under hele oppdraget
  • Gode lønnsbetingelser, feriepenger á 12%
  • Overtidstillegg etter 35,5 t/uke
  • Fleksible arbeidsperioder – bestem selv lengden på oppdraget
  • Pensjonsopptjening fra første krone i DNB, samt forsikring
  • Døgnåpen vakttelefon og personlig oppfølging av sykepleierkonsulent

Klar for en spennende miks av faglige utfordringer og fine opplevelser på Vestlandet?
Lurer du på noe? Bare ta kontakt – vi svarer gjerne!



About the job

Company DEDICARE
Place Kirkegata 85,
City Haugesund
County Vestland
Webpage Click here
Title Jordmor
Accession Etter avtale
Salary Etter avtale
Jobs 2
Follow us on
Jobreg ID 453446
Deadline Fortløpende

Show my interest
Save

Create job search profile

By creating a profile in Jobreg you will be available in the search for a number of recruiters and companies that are looking for candidates. Registration in Jobreg is free!

Create profile
Contact persons
Ester Johanne Halse
Bemanningskonsulent
ester.johanne.halse@dedicare.no
8 Available jobs

Silje Økstad
Rekrutteringskonsulent
Silje.Okstad@Dedicare.no
11 Available jobs

Apply here Back