Sopra Steria

Sopra Steria hjelper store private selskaper og offentlige virksomheter med å ta digitalt lederskap, og er opptatt av å skape verdi for kundene og samfunnet. Vi vil bidra til en bedre og mer bærekraftig fremtid. I Norge har vi 1800 medarbeidere, som ikke bare har sikret en årlig omsetning på 2,7 milliarder kroner i 2019, men også sørget for at vi de fire siste årene er blitt rangert som Norges beste arbeidsplass. Hovedkontoret vårt befinner seg med flott utsikt på toppen av Posthuset, midt i Oslo sentrum. Vi har også kontorer i Trondheim og Stavanger. Vi er del av den europeiske Sopra Steria-gruppen med 46 000 medarbeidere i 25 land.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere



Britt Eva Haaland
Leder | Personvern
britt.haaland@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Anette Hansen
Recruitment Consultant Business Consulting
anette.hansen@soprasteria.com


2 Ledige stillinger

Stephan Lønsjø
Sections Manager, Core Build
stephan.lonsjo@soprasteria.com


5 Ledige stillinger

Ingerid Kristoff
Recruitment Advisor
ingerid.kristoff@soprasteria.com
9 Ledige stillinger

Hilde Hannestad
Team manager UX & Design
hilde.hannestad@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Silje Bjørthun
Recruitment Advisor
silje.bjorthun@soprasteria.com


5 Ledige stillinger




Hedda Arfaoui
Recruitment Coordinator
hedda.arfaoui@soprasteria.com
23 Ledige stillinger


Kyrre Førli
Team Manager | Principal Solutions Architect
kyrre.forli@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Ingvild Kalleberg
Director | Project Delivery
ingvild.kalleberg@soprasteria.com
4 Ledige stillinger

Eli Toftøy-Andersen
Head of User Experience and Content Design
eli.toftoy-andersen@soprasteria.com
4 Ledige stillinger

Ingrid Bergh
Director | Test | Digital Platform Services
ingrid.bergh@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Victor Varga
Agency Director | Open Source Cloud
victor.varga@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Roy Myhre
Agency Director, CTO
roy.myhre@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Birte Aarestrup
Avdelingsleder Bergen
birte.aarestrup@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Mattis Frøynes
Section Manager | Network
mattis.froynes@soprasteria.com


1 Ledige stillinger



Ole-Petter Johansen
Agency Director | Data Management
ole-petter.johansen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Magnus Aarheim
Business Owner Data Management
magnus.aarheim@soprasteria.com
1 Ledige stillinger


Alf Håvard Iversen
Agency Director
alf.iversen@soprasteria.com


2 Ledige stillinger

Arne Rasmussen
Director Architecture
arne.rasmussen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger


Yrjan Reime
Agency Director | Application Lifecycle Management
yrjan.reime@soprasteria.com
1 Ledige stillinger


Jill Mathisen
Agency Director | Collaboration
jill.mathisen@soprasteria.com
2 Ledige stillinger