Sopra Steria

Sopra Steria hjelper store private selskaper og offentlige virksomheter med å ta digitalt lederskap, og er opptatt av å skape verdi for kundene og samfunnet. Vi vil bidra til en bedre og mer bærekraftig fremtid. I Norge har vi 2 000 medarbeidere, som ikke bare har sikret en årlig omsetning på over 3 milliarder kroner i 2020, men også sørget for at vi de siste årene er blitt rangert som Norges beste arbeidsplass. Hovedkontoret vårt befinner seg med flott utsikt på toppen av Posthuset, midt i Oslo sentrum. Vi har også kontorer i Drammen, Bergen, Trondheim og Stavanger. Vi er del av den europeiske Sopra Steria-gruppen med 46 000 medarbeidere i 30 land.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Marion Gangnes
Senior Talent Acquisition Advisor
marion.gangnes@soprasteria.com
12 Ledige stillinger

Helene Eide
Talent Acquisition Manager | Digital Platform Services
helene.eide@soprasteria.com


28 Ledige stillinger

Roy Myhre
Agency Director, CTO
roy.myhre@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Baljinder Rihel
Director Applications, Kristiansand
baljinder.rihel@soprasteria.com
6 Ledige stillinger

Egil Andrè Jacobsen
Leder Drammen
egil.jacobsen@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Bård Tollefsen
Prosjektleder & forretningsutvikler
bard.tollefsen@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Sondre Bygrave
Employer branding and recruitment consultant
sondre.bygrave@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Mari Schrumpf
Agency Director | Digital Platform Services
mari.schrumpf@soprasteria.com
10 Ledige stillinger

Jørgen Brække
Agency Director, Fredrikstad
jorgen.braekke@soprasteria.com


3 Ledige stillinger

Kristian Bjørnsen
Business Owner IAM
kristian.bjornsen@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Pia Rinde
Talent Acquisition Consultant
pia.rinde@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Stig-Ole Gundersen
Leder Data Sience og Arkitektur
stig-ole.gundersen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Emelie Isosalo Jansson
Talent Acquisition Manager
emelie.jansson@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Haakon Sønsteby
Avdelingsleder, DevOps & Sikkerhet
haakon.sonsteby@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Ole Martin Haugesten
Avdelingsleder, DevOps
ole.haugesten@soprasteria.com
2 Ledige stillinger



Andre Bakland
Director | Digital Platform Services | Tromsø
andre.bakland@soprasteria.com
5 Ledige stillinger

Hedda Olesen Arfaoui
Senior Talent Acquisition Advisor | Digital Platform Services
hedda.arfaoui@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Torill Lunde
Agency Director | Stavanger | Digital Platform Services
torill.lunde@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Heidi Vang
Agency Director | Cybersecurity | Digital Platform Services
heidi.vang@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Hilde Dybdahl
Business Owner | IT Excellence | CIO Advisory
hilde.dybdahl@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Ola Holm
Business Owner | IT Excellence
ola.holm@soprasteria.com
1 Ledige stillinger