Sopra Steria

Sopra Steria

Vi er Norges ledende konsulentselskap innen digitalisering, innovasjon og bærekraft og gjennom en årrekke har vi vært rangert som en av Norges beste arbeidsplasser. Som et av Europas største konsulentselskaper, bistår vi store private selskaper og offentlige virksomheter med sin omstilling. Vi er opptatt av å skape verdi for våre kunder og samfunnet, og har som mål å skape en bedre og mer bærekraftig fremtid. I Norge sørger våre 3000 medarbeidere for en årlig omsetning på over 4 milliarder kroner i 2022. Vi har kontorer i Oslo, Stavanger, Trondheim, Bergen, Drammen, Hamar, Fredrikstad, Kristiansand og Tromsø. Totalt i selskapet er vi 55 000 medarbeidere fordelt på 30 land, og hadde en omsetning på € 5,1 milliarder i 2022.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Anbjørg Bergwitz
Head of Modern Workplace
anbjorg.bergwitz@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Andrea Reinertsen
Senior Talent Acquisition Consultant
andrea.reinertsen@soprasteria.com
5 Ledige stillinger

Roy Myhre
Agency Director, CTO
roy.myhre@soprasteria.com
4 Ledige stillinger


Camilla Olsen
Head of Digital Security & Privacy
camilla.olsen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Stine Voldsrud
Talent Acquisition Coordinator
stine.voldsrud@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Øystein Bjørkelo
Agency Director | Digital Platform Services | Fredrikstad
oystein.bjorkelo@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Anja Vestvold
Head of Information Management
anja.vestvold@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Baljinder Rihel
Director Applications, Kristiansand
baljinder.rihel@soprasteria.com
6 Ledige stillinger

Charlotte Latini
Senior Talent Acquisition Advisor, Applications
charlotte.latini@soprasteria.com
6 Ledige stillinger


Andre Bakland
Director | Digital Platform Services | Tromsø
andre.bakland@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Egil Andrè Jacobsen
Daglig leder
egil.jacobsen@soprasteria.com
5 Ledige stillinger

Bård Tollefsen
Prosjektleder & forretningsutvikler
+4791105603
bard.tollefsen@soprasteria.com


5 Ledige stillinger

Ine Cecilie Flateraaker
Director, Applications Stavanger
ine.flateraaker@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Henriette Frafjord
Recruitment advisor, Applications Stavanger
henriette.frafjord@soprasteria.com


1 Ledige stillinger

Cecilie Bøe
Agency Director | Digital Platform Services | Stavanger
cecilie.boe@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Hedda Arfaoui
Senior Talent Acquisition Advisor | Digital Platform Services
hedda.arfaoui@soprasteria.com
10 Ledige stillinger

Torill Lunde
Agency Director | Stavanger | Digital Platform Services
torill.lunde@soprasteria.com
2 Ledige stillinger






June Lien
Fungerende leder Advisory Stavanger
june.lien@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Pia Rinde
Talent Acquisition Consultant
pia.rinde@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Atle Jarret
Head of Digital Identity | Digital Platform Services
atle.jarrett@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Mattis Frøynes
Business Owner | Network | Digital Platform Services
mattis.froynes@soprasteria.com


2 Ledige stillinger

Line Breilid
Talent Acquisition Consultant, Applications
line.breilid@soprasteria.com


3 Ledige stillinger

Johan Wiqvist
Director of Business Analytics at Sopra Steria, Applications
johan.wiqvist@soprasteria.com


1 Ledige stillinger

Helene Eide
Talent Acquisition Manager | Digital Platform Services
helene.eide@soprasteria.com


3 Ledige stillinger


Tonje Marlen Drevander
Director | Project Management | Digital Platform Services
tm.drevander@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Stephan Lønsjø
Team lead, Experience Tech
stephan.lonsjo@soprasteria.com


1 Ledige stillinger

Stig-Ole Gundersen
Leder Data Science og Arkitektur, Applications
stig-ole.gundersen@soprasteria.com


1 Ledige stillinger

Eirik Haslestad
Director | Consulting
eirik.haslestad@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Knut Stie Von Krogh
Business Owner | Digital Platform Services | Microsoft Power Platform
knut.stie@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Stian Løken Helgeby
Agency Director | Digital Platform Services | Drammen
stian.helgeby@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Fredrikke Gjestvang
Agency Director | Testing | Digital Platform Services
fredrikke.gjestvang@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Joakim Wærp
Agency Director | Microsoft Cloud
joakim.waerp@soprasteria.com
3 Ledige stillinger