Sopra Steria

Sopra Steria hjelper store private selskaper og offentlige virksomheter med å ta digitalt lederskap, og er opptatt av å skape verdi for kundene og samfunnet. Vi vil bidra til en bedre og mer bærekraftig fremtid. I Norge har vi 1800 medarbeidere, som ikke bare har sikret en årlig omsetning på 2,7 milliarder kroner i 2019, men også sørget for at vi de fire siste årene er blitt rangert som Norges beste arbeidsplass. Hovedkontoret vårt befinner seg med flott utsikt på toppen av Posthuset, midt i Oslo sentrum. Vi har også kontorer i Trondheim og Stavanger. Vi er del av den europeiske Sopra Steria-gruppen med 46 000 medarbeidere i 25 land.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Silje Bjørthun
Recruitment Advisor
silje.bjorthun@soprasteria.com


20 Ledige stillinger

Stian Myrland
Director Applications
stian.myrland@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Eirik Haslestad
Director | Consulting
eirik.haslestad@soprasteria.com
5 Ledige stillinger

Hedda Arfaoui
Recruitment Coordinator
hedda.arfaoui@soprasteria.com
19 Ledige stillinger

Stephan Lønsjø
Section manager, Core Build
stephan.lonsjo@soprasteria.com


12 Ledige stillinger


Terje Østvoll
Leder for Applications, Stavanger
terje.ostvoll@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Ida Kristine Endresen
Recruitment Manager Business Consulting
ida.endresen@soprasteria.com
6 Ledige stillinger

Are Werner Andersen
Head of Program - and Project Management
are-werner.andersen@soprasteria.com
3 Ledige stillinger

Audun Brekke
Head of Quality Advisory
audun.brekke@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Eirik Holgernes
Section Manager | Skytjenester
eirik.holgernes@soprasteria.com


2 Ledige stillinger

Birte Aarestrup
Avdelingsleder Bergen
birte.aarestrup@soprasteria.com
5 Ledige stillinger

Helene Eide
Recruitment Manager Digital Platform Services
helene.eide@soprasteria.com


6 Ledige stillinger

Kristian Bjørnsen
Business Owner IAM
kristian.bjornsen@soprsteria.com
1 Ledige stillinger

Stine Einang Lørup
Senior Recruiter
stine.lorup@ext.soprasteria.com


20 Ledige stillinger


Lydia Nicolaysen
Head of Xperience Advisory
lydia.nicolaysen@soprasteria.com


2 Ledige stillinger

Fredrik Dahl-Jørgensen
Head of Xperience solutions, Applications
fredrik.dahl-jorgensen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger


Hilde Hannestad
Team manager UX & Design
hilde.hannestad@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Eli Toftøy-Andersen
Head of User Experience and Content Design
eli.toftoy-andersen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger



Ole Martin Haugesten
Avdelingsleder - Quality Solutions
ole.haugesten@soprasteria.com
4 Ledige stillinger



Ingrid Bergh
Director | Test | Digital Platform Services
ingrid.bergh@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Ingvild Kalleberg
Director | Project Delivery
ingvild.kalleberg@soprasteria.com
5 Ledige stillinger

Anne Karin Augland
Head of Change Management
anne.augland@soprasteria.com
2 Ledige stillinger

Yrjan Reime
Agency Director | Application Lifecycle Management
yrjan.reime@soprasteria.com
1 Ledige stillinger



Jan Maximilian Johansen
Avdelingsleder
jan.kristiansen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Alisa Mujanic
Agency Director | Cybersecurity
alisa.mujanic@soprasteria.com
1 Ledige stillinger


Alf Håvard Iversen
Agency Director
alf.iversen@soprasteria.com


2 Ledige stillinger

Mattis Frøynes
Section Manager | Network
mattis.froynes@soprasteria.com


1 Ledige stillinger

Roy Myhre
Agency Director, CTO
roy.myhre@soprasteria.com
1 Ledige stillinger

Jill Mathisen
Agency Director | Collaboration
jill.mathisen@soprasteria.com
1 Ledige stillinger