Reflecto AS

Reflecto er et ledende searchbasert rekrutterings- og rådgivningsfirma med omfattende erfaring fra ulike bransjer og virksomheter. Vi skaper synlige resultater for våre oppdragsgivere gjennom ansettelse av kandidater som evner å utfordre konstruktivt og som bidrar til virksomheters vekst og utvikling. Vi er kjent for vår integritet, høy kundetilfredshet og gode kandidatopplevelser.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Rie Hurlen Larsen
Managing Partner
rie@reflecto.no


5 Ledige stillinger

Katrine Prebensen
Researcher
katrine@reflecto.no


4 Ledige stillinger

Anna Christensen
Researcher
anna@reflecto.no


3 Ledige stillinger


Martine Kopstad Vanvik
Research Manager og Markedsansvarlig
martine@reflecto.no


6 Ledige stillinger

Ameli Larwik Bryn
Senior Rådgiver
4747328726
ameli@reflecto.no
2 Ledige stillinger

Martin Keiserud
Senior rekrutteringsrådgiver
martin@reflecto.no
2 Ledige stillinger