Reflecto AS

Reflecto ble etablert 01.01.2013 og holder til i moderne lokaler i Akersgata 20. Selskapets grunnleggere har lang erfaring fra search & selection og rådgivning både innenfor top management og spesialistfunksjoner. Vi ønsker å fremstå som et fremoverlent rekrutteringsselskap som kjennetegnes ved utpreget kundeforståelse og leveranseevne. Vi er moderne i all vår dialog med markedet – både mot kunder og kandidater. Fremtiden er digital. Du finner derfor ikke stillingsannonser med Reflecto i noen aviser. I dagens marked er ikke løsningen på rekrutteringsutfordringer responsgaranti i trykte medier, men interaktiv og personlig kontakt over tid for å komme i mål med de rette kandidatene.

Våre rekrutterere

Cathrine Kristisensen
Rekrutteringskoordinator
4793835395
cathrine@reflecto.no
1 Ledige stillinger

Martine Kopstad Vanvik
Researcher
martine@reflecto.no


2 Ledige stillinger

Rie Hurlen Larsen
Managing Partner
4746878678
rie@reflecto.no
1 Ledige stillinger


Bettina Schultz Seljelid
Researcher
bettina@reflecto.no


1 Ledige stillinger

Ameli Larwik Bryn
Senior Rådgiver
4747328726
ameli@reflecto.no
1 Ledige stillinger

Ronja Thune-Larsen
Research Manager
ronja@reflecto.no


1 Ledige stillinger