Reflecto AS

Reflecto er et ledende searchbasert rekrutterings- og rådgivningsfirma med omfattende erfaring fra ulike bransjer og virksomheter. Vi skaper synlige resultater for våre oppdragsgivere gjennom ansettelse av kandidater som evner å utfordre konstruktivt og som bidrar til virksomheters vekst og utvikling. Vi er kjent for vår integritet, høy kundetilfredshet og gode kandidatopplevelser.

Våre rekrutterere

Anna Christensen
Researcher
anna@reflecto.no
3 Ledige stillinger

Maria Brevik
Senior Rådgiver
maria@reflecto.no
1 Ledige stillinger

Ameli Larwik Bryn
Senior Rådgiver
4747328726
ameli@reflecto.no
1 Ledige stillinger

Rie Hurlen Larsen
Managing Partner
rie@reflecto.no


2 Ledige stillinger

Ronja Thune-Larsen
Research Manager
ronja@reflecto.no


1 Ledige stillinger

Martine Kopstad Vanvik
Researcher
martine@reflecto.no


1 Ledige stillinger