Folk AS

Folk AS rekrutterer teknisk og administrativt personell til både faste og prosjektbaserte stillinger. Det er dette vi er gode på – det er her vi har vår kompetanse! Folk AS recruits technical administrative personnel to fill both project-based and permanent positions. This is what we are good at – this is our field of expertise!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Athina Follesø
Rådgiver
99700917
athina@folkas.com
18 Ledige stillinger

Karen Guldbrandsøy
Seniorrådgiver
+4755198078
karen@folkas.com
3 Ledige stillinger

Charlotte Mæland
Administrasjonskoordinator
charlotte@folkas.com
3 Ledige stillinger

Trine Mykkeltvedt
Rådgiver
97598748
trine@folkas.com
8 Ledige stillinger

Susann Aga
Administrasjonskoordinator
susann@folkAS.com
1 Ledige stillinger

Anja Skarstein Scheen
Seniorrådgiver
+4755198077
anja@folkAS.com
1 Ledige stillinger