Veksthuset Personal AS

Veksthuset Personal er et selskap med bred kompetanse innen HR tjenester. Våre spesialiserte og erfarne rådgivere styrker våre kunders verdiskaping gjennom våre tjenester, samtidig som vi bidrar til å sikre en meningsfull arbeidshverdag for arbeidstakerne vi formidler. Fra kontorer i Oslo, Innlandet og Midt-Norge leverer vi rekrutteringsprosesser, fleksibel bemanning og HR rådgivning til bedrifter over hele landet - i tråd med våre verdier: Effektive – Pålitelige – Menneskeorienterte – Innovative

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Geir Bjerke Myreng
Seniorrådgiver / Partner
geir@veksthusetpersonal.no


2 Ledige stillinger

Kim Heggelund
Seniorrådgiver On/Offshore
kim@veksthusetpersonal.no


15 Ledige stillinger

Stine Risethsve Liamo
HR koordinator
stine@veksthusetpersonal.no


15 Ledige stillinger

Sølve Hogner Aarflot
Seniorrådgiver / Partner / Sertifisert tester AON
solve@veksthusetpersonal.no


19 Ledige stillinger

Randi Stensby
Seniorrådgiver / Sertifisert tester NEO-PI-R
randi@veksthusetpersonal.no


5 Ledige stillinger

Anniken Stensby
Rådgiver
+4795443322
anniken@veksthusetpersonal.no
4 Ledige stillinger

Espen Hedley Nilsen
Rådgiver / Sourcing IT & Engineering
espenhn@veksthusetpersonal.no


2 Ledige stillinger

Tobias Skinnarmo Forsth
Sourcing / Backoffice
tobias@veksthusetpersonal.no


4 Ledige stillinger