Veksthuset Bemanningstjenester AS

Veksthuset tilbyr rekrutterings- og bemanningstjenester av høy kvalitet til virksomheter i hele Norge. Vi er etablert med avdelingskontorer i Hamar, Elverum, Brumunddal, Otta, Trondheim og Oslo. Våre rådgivere har solid kompetanse, god kjennskap til det lokale næringslivet og lang erfaring med å tilpasse ulike bemanningsløsninger for kunder innenfor de aller fleste bransjer. Veksthuset har mer enn 20 års fartstid i bransjen, og innehar alle nødvendige godkjenninger, herunder Startbankgodkjenning. Grunnpilaren i Veksthusets virksomhet, er at vi forstår den avgjørende betydning det har for både arbeidstakere og arbeidsgivere å få riktig person på riktig sted til riktig tid, hvilket også er det vi alltid jobber for å oppnå.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Trond Ingvaldsen
Avd leder
trond@vbemanning.no
1 Ledige stillinger

Sigmund S. Høye
Seniorrådgiver/partner
sigmund@vbemanning.no


3 Ledige stillinger

Geir Bjerke Myreng
Partner / Seniorrådgiver
geir@vbemanning.no
18 Ledige stillinger

Sølve Hogner Aarflot
Partner/Seniorrådgiver
solve@vbemanning.no
3 Ledige stillinger

Kjell Solem
Seniorrådgiver
kjell@vbemanning.no
5 Ledige stillinger


Kim Heggelund
On/offshore
kim@vbemanning.no
30 Ledige stillinger


Gry Matsen
Seniorrådgiver
gry@vbemanning.no
4 Ledige stillinger