Head4More AS

Head4More leverer konsulenttjenester innen strategiimplementering, teamutvikling, prestasjonscoaching og rekruttering. All vår rådgivning setter menneskets kompetanse, innsats og leveranse i sentrum, i den hensikt å sikre at kundens investering i humankapital gir effekt. Head4More behandler alle søkere og interessenter med integritet og verdighet, og du kan være helt trygg på at vi vil håndtere dine personalopplysninger profesjonelt og med varsomhet.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Frida Nossen
Business Analyst
97535604
nossen@head4more.com
10 Ledige stillinger

André Haaland
Senior Business Consultant
haaland@head4more.com


5 Ledige stillinger

Sylvia Maria Sørensen
Senior Business Consultant
sorensen@head4more.com


2 Ledige stillinger

Jan Petter Narvesen
Head of Recruitment Services
+4793468158
narvesen@head4more.com
2 Ledige stillinger

Karoline V. Holtan
Researcher
holtan@head4more.com
5 Ledige stillinger

Bjørn Brudevoll
Managing Director
brudevoll@head4more.com


6 Ledige stillinger

Anne Skinnemoen
Senior Business Consultant
skinnemoen@head4more.com
3 Ledige stillinger

Silje Djuplasti
Management Consultant
4791575443
djuplasti@head4more.com


6 Ledige stillinger