Head4More AS

Head4More leverer konsulenttjenester innen strategiimplementering, teamutvikling, prestasjonscoaching og rekruttering. All vår rådgivning setter menneskets kompetanse, innsats og leveranse i sentrum, i den hensikt å sikre at kundens investering i humankapital gir effekt. Head4More behandler alle søkere og interessenter med integritet og verdighet, og du kan være helt trygg på at vi vil håndtere dine personalopplysninger profesjonelt og med varsomhet.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Karoline V. Holtan
Researcher
holtan@head4more.com
6 Ledige stillinger

Silje Djuplasti
Management Consultant
4791575443
djuplasti@head4more.com


3 Ledige stillinger

Bjørn Brudevoll
Managing Director
brudevoll@head4more.com


1 Ledige stillinger

Jan Petter Halvorsen
Client Partner
halvorsen@head4more.com


4 Ledige stillinger

Sylvia Maria Sørensen
Senior Business Consultant
sorensen@head4more.com


3 Ledige stillinger

André Haaland
Senior Business Consultant
haaland@head4more.com


3 Ledige stillinger

Frida Nossen
Business Analyst
nossen@head4more.com
2 Ledige stillinger