Stolt AS

STOLT er en markedsutfordrer i sterk vekst hvor det legges vekt på ryddighet i alle ledd og et godt sosialt miljø. Små og store superhelter innen fagområdene bygg og anlegg, industri, bilfag, lager, transport og merkantile fag. Geografisk dekker vi oppdrag i øst, sør, vest og midt-Norge. Vi har vært der ute for våre kunder og kandidater siden 2005, er Revidert Arbeidsgiver gjennom NHO Service og kvalifisert i StartBANK. Vi i STOLT brenner for utvikling, engasjement, arbeidsglede og «no bullshit policy». Personalutleie og rekruttering til faste stillinger. Prøv oss du også da vel!

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Lukasz Swierad
Bemannings og Rekrutterings konsulent
lukasz@stoltbemanning.no


12 Ledige stillinger

Paulina Amanda Janowczyk
Avdelingsleder Trondheim
4746563259
paulina@stoltbemanning.no


16 Ledige stillinger

Aleksejs Mahanovs
Bemanningsleder
aleksejs@stoltbemanning.no
10 Ledige stillinger

William Langerud
Avdelingsleder rekruttering
william@stoltbemanning.no


20 Ledige stillinger

Urszula Pytlak
Rekrutteringsleder med fagansvar
urszula@stoltbemanning.no


19 Ledige stillinger

Jon Petter Andersen
Rekrutterings og Bemanningsrådgiver
joppe@stoltbemanning.no


22 Ledige stillinger

Ole Kristian Lernæs
Salgs- og personalkonsulent
ole@stoltbemanning.no
6 Ledige stillinger

John Christian Liavaag
Daglig leder Stolt Security
john@stoltsecurity.no


1 Ledige stillinger

Trond Magnussen
Avdelingsleder Fredrikstad
trond@stoltbemanning.no
11 Ledige stillinger