Human AS

Human AS

Vi i Human finner og utvikler potensialet i mennesker og organisasjoner. Human ble etablert i 2000 og er i dag et rådgivningsselskap med kontorer i Bergen, Haugesund, Stavanger og Oslo. Vårt team består av 15 kompetente rådgivere som leverer tjenester innen rekruttering og leder- og organisasjonsutvikling som er preget av verdiene våre; innsikt, perspektiv og kvalitet. Vår visjon er å gjøre virksomheter bedre.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Magnus Ånestad
Senior Consultant
magnus@human-as.no


3 Ledige stillinger

Henrik Brandtzæg
Consultant
henrik@human-as.no
5 Ledige stillinger


Sondre Kråkenes Høysæter
Manager - Stavanger
sondre@human-as.no
4 Ledige stillinger

Morten Myhren
Manager - Bergen
morten@human-as.no
2 Ledige stillinger

Stein Magnus Olafsrud
Senior Consultant
smo@human-as.no
2 Ledige stillinger

Edvard Thormodsæter
Partner
+4795882299
edvard@human-as.no


2 Ledige stillinger

Arild Sæle
Senior Consultant
arild@human-as.no
2 Ledige stillinger