Human AS

Vi i Human finner og utvikler potensialet i mennesker og organisasjoner. Human ble etablert i 2000 og er i dag et rådgivningsselskap med kontorer i Bergen, Haugesund og Stavanger. Vårt team består av 10 kompetente rådgivere som leverer tjenester innen rekruttering og leder- og organisasjonsutvikling som er preget av verdiene våre; innsikt, perspektiv og kvalitet. Vår visjon er å gjøre virksomheter bedre.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Morten Myhren
Senior Consultant
morten@human-as.no
1 Ledige stillinger

Magnus Ånestad
Senior Consultant
magnus@human-as.no


3 Ledige stillinger

Henrik Brandtzæg
Consultant
henrik@human-as.no
4 Ledige stillinger

Odd Arild Sævik
Managing Partner
oddarild@human-as.no


2 Ledige stillinger

Edvard Thormodsæter
Manager
edvard@human-as.no


1 Ledige stillinger

Arne Dalehaug
Manager - Stavanger
arne@human-as.no
2 Ledige stillinger

Sondre Kråkenes Høysæter
Senior Consultant
sondre@human-as.no
2 Ledige stillinger