Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
+4791380558
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no


10 Ledige stillinger

Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
4 Ledige stillinger

Maud Alice Krohn Grinvoll
HR-rådgiver
maud.grinvoll@signo.no
10 Ledige stillinger

Veslemøy Ytrestøyl
Seksjonsleder
97525214
veslemoy.ytrestoyl@signo.no
2 Ledige stillinger

Ane Martine Hegle
Seksjonsleder
ane.martine.hegle@signo.no
5 Ledige stillinger

Anne Kristin Runnerstrøm
Avdelingssjef
41470062
anne.kristin.runnerstrom@signo.no
6 Ledige stillinger

Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


1 Ledige stillinger

Haakon Pedersen
Personalsjef
91838058
haakon.pedersen@signo.no
1 Ledige stillinger

Jo-Petter Iversen
Seksjonsleder
jo.petter.iversen@signo.no
1 Ledige stillinger


Marit Nauf Madsø
Seksjonsleder
41258991
marit.nauf.madso@signo.no
3 Ledige stillinger

Marit Gulliksen
Seksjonsleder
marit.gulliksen@signo.no
3 Ledige stillinger