Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Maud Alice Krohn Grinvoll
HR-rådgiver
maud.grinvoll@signo.no
40 Ledige stillinger

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no
10 Ledige stillinger



Asbjørn Rønning
Seksjonsleder
asbjorn.ronning@signo.no
1 Ledige stillinger

Gina-Elisabeth Øhre Fadum
HR-konsulent
gina.elisabeth.ohre.fadum@signo.no
1 Ledige stillinger

Anne Kristin Runnerstrøm
Avdelingssjef
anne.kristin.runnerstrom@signo.no
30 Ledige stillinger

Joan Kragh Simonsen
Fagansvarlig
joan.simonsen@signo.no
1 Ledige stillinger


Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


1 Ledige stillinger

Svanhild Lillevold
Seksjonsleder
97037456
svanhild.lillevold@signo.no
1 Ledige stillinger

Annette Dave Sørhaug
Seksjonsleder
annette.dave.sorhaug@signo.no
1 Ledige stillinger