Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Anne-Mette Øvrum
Direktør
91848551 (man-fre 9-
anne.mette.oevrum@signo.no
1 Ledige stillinger


Marit Nauf Madsø
Seksjonsleder
41258991
marit.nauf.madso@signo.no
12 Ledige stillinger

Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
15 Ledige stillinger

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no


2 Ledige stillinger

Åsne Svimbil Mørken
Seksjonsleder
asne.morken@signo.no
3 Ledige stillinger

Ane Martine Hegle
Seksjonsleder
ane.martine.hegle@signo.no
3 Ledige stillinger

Kathrine Låhne Iversen
HR-konsulent
kathrine.lahne.iversen@signo.no
5 Ledige stillinger

Jutta Valand Nakjem
Avdelingssjef
jutta.valand.nakjem@signo.no
4 Ledige stillinger


Irene Skjeggerød
Seksjonsleder
irene.skjeggerod@signo.no
5 Ledige stillinger

Christine Dale Winge
Seksjonsleder
christine.dale.winge@signo.no
6 Ledige stillinger

Marit Gulliksen
Seksjonsleder
40335857
marit.gulliksen@signo.no
5 Ledige stillinger

Bodil Ellingsen
Seksjonsleder
41141242
bodil.ellingsen@signo.no
12 Ledige stillinger


Guri Claussen
Avdelingssjef
41435493
guri.claussen@signo.no
1 Ledige stillinger

Anine Sigurdssøn Johannessen
Seksjonsleder
90550981
anine.sigurdsson.johannessen@signo.no
2 Ledige stillinger

Svanhild Lillevold
seksjonsleder midlertidig
97037456
svanhild.lillevold@signo.no
1 Ledige stillinger

Grethe Ranheim
Seksjonsleder
91372729
grethe.ranheim@signo.no
5 Ledige stillinger

Sarah Mafukidze
Seksjonsleder
sarah.mafukidze@signo.no
5 Ledige stillinger

Anne Kristin Runnerstrøm
Avdelingssjef
anne.kristin.runnerstrom@signo.no
5 Ledige stillinger

Veslemøy Ytrestøyl
Seksjonsleder
97525214
veslemoy.ytrestoyl@signo.no
5 Ledige stillinger

JoPetter Iversen
Seksjonsleder
jo.petter.iversen@signo.no
2 Ledige stillinger

Ingvild Tjønnås
Seksjonsleder
ingvild.tjonnas@signo.no
1 Ledige stillinger