Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Silje Larsen
Personalrådgiver
silje.larsen@signo.no
3 Ledige stillinger

Turid Helen Hallerud Salbu
Internatleder Huskestua
turid.helen.hallerud.salbu@signo.no
1 Ledige stillinger

Guro Katrine Østensjø
seksjonsleder
guro.ostensjo@signo.no
1 Ledige stillinger


Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no
8 Ledige stillinger

Ane Tenvik Agerbo
HR-rådgiver
ane.tenvik.agerbo@signo.no
8 Ledige stillinger


Jo-Petter Iversen
Seksjonsleder
jo-petter.iversen@signo.no
2 Ledige stillinger

Erika Solhaug Laska
Seksjonsleder
erika.laska@signo.no
2 Ledige stillinger

Anne Kristin Runnerstrøm
Avdelingssjef
anne.kristin.runnerstrom@signo.no
1 Ledige stillinger


Bergljot Gamborg-Heinåli
Avdelingsleder
Bergljot.Gamborg-Heinali@signo.no
1 Ledige stillinger

Monica Steen Røstad
Seksjonsleder
monica.steen.rostad@signo.no
5 Ledige stillinger

Gina-Elisabeth Øhre Fadum
HR-konsulent
gina-elisabeth.ohre.fadum@signo.no
1 Ledige stillinger

Lise Forsberg Vogt
Seksjonsleder
lise.forsberg.vogt@signo.no
6 Ledige stillinger

Kirsti Nilsson Søyland
Administrasjonssjef
kirsti.nilsson.soyland@signo.no
1 Ledige stillinger