Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kathrine Låhne Iversen
HR-konsulent
kathrine.lahne.iversen@signo.no
1 Ledige stillinger

Maud Alice Krohn Grinvoll
HR-rådgiver
maud.grinvoll@signo.no
1 Ledige stillinger

Ane Martine Hegle
Seksjonsleder
ane.martine.hegle@signo.no
1 Ledige stillinger

Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


3 Ledige stillinger


Turid Helen Hallerud Salbu
Internatleder Huskestua
turid.helen.hallerud.salbu@signo.no
3 Ledige stillinger


Heidi Gjerde Sandbekken
Seksjonsleder
heidi.gjerde.sandbekken@signo.no
1 Ledige stillinger

Claudia Ina Dreier Lund
Seksjonsleder
claudia.lund@signo.no
2 Ledige stillinger

Nicklas Hole
Miljøterapeut
nicklas.hole@signo.no
1 Ledige stillinger

Erika Solhaug Laska
Seksjonsleder
erika.laska@signo.no
2 Ledige stillinger