Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
5 Ledige stillinger

Marit Nauf Madsø
Seksjonsleder
41258991
marit.nauf.madso@signo.no
1 Ledige stillinger

Gabriella Frida Ulvesand
Rekrutteringskonsulent
gabriella.frida.ulvesand@signo.no
2 Ledige stillinger


Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


1 Ledige stillinger

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no
4 Ledige stillinger

Jutta Valand Nakjem
Avdelingssjef
jutta.valand.nakjem@signo.no
8 Ledige stillinger

Åsne Svimbil Mørken
Seksjonsleder
asne.morken@signo.no
8 Ledige stillinger

Linn Ramse Østbøll
Seksjonsleder
linn.ramse.ostboll@signo.no
8 Ledige stillinger

Kathrine Låhne Iversen
HR-konsulent
kathrine.lahne.iversen@signo.no
8 Ledige stillinger


Guri Claussen
Avdelingssjef
41435493
guri.claussen@signo.no
2 Ledige stillinger

Ingvild Tjønnås
Seksjonsleder
ingvild.tjonnas@signo.no
1 Ledige stillinger

Lise Forsberg Vogt
Seksjonsleder
lise.forsberg.vogt@signo.no
1 Ledige stillinger