Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Veslemøy Ytrestøyl
Seksjonsleder
veslemoy.ytrestoyl@signo.no
10 Ledige stillinger

Anne Kristin Runnerstrøm
Avdelingssjef
anne.kristin.runnerstrom@signo.no
11 Ledige stillinger

Maja Skarsbø
Seksjonsleder
maja.skarbo@signo.no
1 Ledige stillinger


Anette Wien Nybakk
HR-rådgiver
anette.wien.nybakk@signo.no
3 Ledige stillinger

Anette Sæstad
Kommunikasjonsansvarlig
anette.saestad@signo.no
1 Ledige stillinger

Kirsti Nilsson Søyland
Administrasjonssjef
kirsti.nilsson.soyland@signo.no
1 Ledige stillinger

Christine Marie Dale
Seksjonsleder
+4797413569SMS
christine.marie.dale@signo.no
2 Ledige stillinger

Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
1 Ledige stillinger



Marianne Sandve
Seksjonsleder
marianne.sandve@signo.no
1 Ledige stillinger

Cathrine Ellefsrød
Konstituert avdelingsleder
cathrine.ellefsrod@signo.no
2 Ledige stillinger

Marit Gulliksen
Seksjonsleder
marit.gulliksen@signo.no
1 Ledige stillinger

Linn Ramse Østbøll
Seksjonsleder
linn.ramse.ostboll@signo.no
1 Ledige stillinger

Heidi Gjerde Sandbekken
Seksjonsleder
heidi.gjerde.sandbekken@signo.no
1 Ledige stillinger

Cathrine Stensrud
Seksjonsleder
cathrine.stensrud@signo.no
1 Ledige stillinger