Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Jo-Petter Iversen
Seksjonsleder
jo.petter.iversen@signo.no
1 Ledige stillinger

Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
2 Ledige stillinger

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no
2 Ledige stillinger

Bodil Ellingsen
Seksjonsleder
41141242
bodil.ellingsen@signo.no
3 Ledige stillinger


Marit Nauf Madsø
Seksjonsleder
marit.nauf.madso@signo.no
2 Ledige stillinger

Bjørn Ander
seksjonsleder
bjorn.ander@signo.no
6 Ledige stillinger

Mona Christin Strandem Nyhus
seksjonsleder vikar
mona.nyhus@signo.no
5 Ledige stillinger


Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


2 Ledige stillinger

Anine Sigurdssøn Johannessen
Seksjonsleder
90550981
anine.sigurdsson.johannessen@signo.no
1 Ledige stillinger

Erika Solhaug Laska
Seksjonsleder
95746065
erika.laska@signo.no
1 Ledige stillinger

Ellen Rivenes
Leder for kurs- og utviklingsavdelingen
ellen.rivenes@signo.no
1 Ledige stillinger