Stiftelsen Signo

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
2 Ledige stillinger

Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


8 Ledige stillinger

Stine S. Bottolfs
Inspektør
stine.bottolfs@signo.no
2 Ledige stillinger

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no
2 Ledige stillinger

Jo-Petter Iversen
Seksjonsleder
jo.petter.iversen@signo.no
1 Ledige stillinger

Andreas Struve
Prosjektleder
andreas.struve@signo.no
2 Ledige stillinger

Marit Nauf Madsø
Seksjonsleder
41258991
marit.nauf.madso@signo.no
1 Ledige stillinger


Bodil Ellingsen
Seksjonsleder
bodil.ellingsen@signo.no
1 Ledige stillinger

Cathrine Stensrud
Seksjonsleder
SMS 95299054
cathrine.stensrud@signo.no
1 Ledige stillinger

Jutta Valand Nakjem
Avdelingssjef
jutta.valand.nakjem@signo.no
1 Ledige stillinger

Linn Ramse Østbøll
Seksjonsleder
linn.ramse.ostboll@signo.no
1 Ledige stillinger

Kathrine Låhne Iversen
HR-konsulent
kathrine.lahne.iversen@signo.no
1 Ledige stillinger

Erik Sørensen
Avdelingsleder
erik.sorensen@signo.no
1 Ledige stillinger


Monica Steen Røstad
Seksjonsleder
monica.steen.rostad@signo.no
3 Ledige stillinger