Signo Conrad Svendsen senter

Signo er en landsdekkende, ideell, diakonal stiftelse med syv ulike virksomheter. Vi har 1100 ansatte og gir tegnspråklige tjenester til døve/hørselshemmede og døvblinde innen helse, velferd, arbeid, opplæring og kompetansesentertjenester. Vi har tilbud i Andebu, Sandefjord, Oslo, Bergen og Trondheim.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Anine Sigurdssøn Johannessen
Seksjonsleder
90550981
anine.sigurdsson.johannessen@signo.no
6 Ledige stillinger

Kristine Aabol
Seksjonsleder
kristine.aabol@signo.no
5 Ledige stillinger

Cathrine Stensrud
Seksjonsleder
SMS 95299054
cathrine.stensrud@signo.no
3 Ledige stillinger

Andreas Myrvang Holmedahl
HR-Rådgiver
andreas.myrvang.holmedahl@signo.no
3 Ledige stillinger

Anne Lill Øvstegård
Avdelingssjef
anne.lill.ovstegard@signo.no
3 Ledige stillinger

Maud Alice Krohn Grinvoll
HR-rådgiver
maud.grinvoll@signo.no

Christina Firing
HR-rådgiver
christina.firing@signo.no

Ane Martine Hegle
Seksjonsleder
ane.martine.hegle@signo.no
2 Ledige stillinger

Erik A Kristoffersen
HR-konsulent
+4733438605
erik.kristoffersen@signo.no


2 Ledige stillinger


Turid Helen Hallerud Salbu
Internatleder Huskestua
92034930
turid.helen.hallerud.salbu@signo.no
2 Ledige stillinger