Veksthuset Rekruttering & Bemanningstjenester AS

Veksthuset Rekruttering har siden 1999 levert vikar- og rekrutteringstjenester til privat og offentlig sektor. I dag opererer vi fra 7 avdelinger med hovedkontor i Oslo. Som totalleverandør har vi rådgivere innen en rekke bransjer, deriblant salg, produksjon, bygg og anlegg, økonomi/regnskap, samt ledelse og administrative funksjoner. Konseptet vårt med lokale ressurspersoner med sterkt engasjement gjør Veksthuset Rekruttering til den suksessen vi er.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere


Kim Heggelund
ON/Offshore
41463009
kim@vhr.no
45 Ledige stillinger

Geir Ove Nilsen
Rådgiver
+4798869565
geirove@vbemanning.no
17 Ledige stillinger

Kjell Solem
Senior Rådgiver
kjell@vbemanning.no
5 Ledige stillinger

Tone M Severin
Avdelingsleder Trondheim
tone@vbemanning.no


7 Ledige stillinger

Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior Rådgiver
solve@vbemanning.no
13 Ledige stillinger


Dag Stenhammer
Rådgiver
dag@vbemanning.no
1 Ledige stillinger

Trond Ingvaldsen
Avd. Leder
trond@vbemanning.no
5 Ledige stillinger

Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior Rådgiver
geir@vbemanning.no


5 Ledige stillinger

Sigmund Høye
Partner/Seniorrådgiver
sigmund@vhr.no


2 Ledige stillinger

Knut Nyhagen
Avd.leder/Senior rådgiver
knut@vhr.no


11 Ledige stillinger

Iselin Nyhagen Olsen
Prosjektkoordinator
iselin@vbemanning.no


11 Ledige stillinger

Randi Stensby
Avdelingsleder Hamar
91748391748306
randi@vbemanning.no


13 Ledige stillinger