Veksthuset Rekruttering & Bemanningstjenester AS

Veksthuset Rekruttering har siden 1999 levert vikar- og rekrutteringstjenester til privat og offentlig sektor. I dag opererer vi fra 7 avdelinger med hovedkontor i Oslo. Som totalleverandør har vi rådgivere innen en rekke bransjer, deriblant salg, produksjon, bygg og anlegg, økonomi/regnskap, samt ledelse og administrative funksjoner. Konseptet vårt med lokale ressurspersoner med sterkt engasjement gjør Veksthuset Rekruttering til den suksessen vi er.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Kjell Solem
Senior Rådgiver
kjell@vhr.no
8 Ledige stillinger

Per Morten Larsen
Seniorrådgiver
permorten@vbemanning.no
69 Ledige stillinger


Trond Ingvaldsen
Avd. Leder
trond@vhr.no
8 Ledige stillinger

Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior Rådgiver
solve@vhr.no
5 Ledige stillinger

Tone M Severin
Avdelingsleder Trondheim
tone.severin@vhr.no


3 Ledige stillinger

Dag Stenhammer
Rådgiver
dag@vhr.no
1 Ledige stillinger

Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior Rådgiver
geir@vbemanning.no


1 Ledige stillinger

Randi Stensby
Avdelingsleder Hamar
randi@vhr.no


1 Ledige stillinger