Veksthuset Rekruttering & Bemanningstjenester AS

Veksthuset Rekruttering har siden 1999 levert vikar- og rekrutteringstjenester til privat og offentlig sektor. I dag opererer vi fra 7 avdelinger med hovedkontor i Oslo. Som totalleverandør har vi rådgivere innen en rekke bransjer, deriblant salg, produksjon, bygg og anlegg, økonomi/regnskap, samt ledelse og administrative funksjoner. Konseptet vårt med lokale ressurspersoner med sterkt engasjement gjør Veksthuset Rekruttering til den suksessen vi er.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Per Morten Larsen
Rådgiver
pml@vhr.no
43 Ledige stillinger

Randi Stensby
Avdelingsleder Hamar
randi@vhr.no


5 Ledige stillinger

Trond Ingvaldsen
Avd. Leder
trond@vhr.no
5 Ledige stillinger

Tone Medbøe
Prosjektkoordinator
tone@vhr.no
8 Ledige stillinger

Kim Heggelund
ON/Offshore
41463009
kim@vhr.no
8 Ledige stillinger

Knut Nyhagen
Avd.leder/Senior rådgiver
knut@vhr.no


1 Ledige stillinger

Sigmund Høye
Partner/Senior Rådgiver
sigmund@vhr.no


1 Ledige stillinger

Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior Rådgiver
solve@vhr.no
10 Ledige stillinger


Iselin Nyhagen Olsen
Prosjektkoordinator
iselin@vhr.no


1 Ledige stillinger

Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior Rådgiver
geir@vhr.no


2 Ledige stillinger

Gry Matsen
Rådgiver
gry@vhr.no
2 Ledige stillinger