Veksthuset Rekruttering & Bemanningstjenester AS

Veksthuset Rekruttering har siden 1999 levert vikar- og rekrutteringstjenester til privat og offentlig sektor. I dag opererer vi fra 7 avdelinger med hovedkontor i Oslo. Som totalleverandør har vi rådgivere innen en rekke bransjer, deriblant salg, produksjon, bygg og anlegg, økonomi/regnskap, samt ledelse og administrative funksjoner. Konseptet vårt med lokale ressurspersoner med sterkt engasjement gjør Veksthuset Rekruttering til den suksessen vi er.

Ledige stillinger

Våre rekrutterere

Trond Ingvaldsen
Avd. Leder
trond@vhr.no
6 Ledige stillinger

Kim Heggelund
ON/Offshore
41463009
kim@vhr.no
19 Ledige stillinger

Tone Medbøe
Rådgiver
tone@vhr.no
20 Ledige stillinger

Kjell Solem
Senior Rådgiver
kjell@vhr.no
44 Ledige stillinger

Tone M Severin
Avdelingsleder Trondheim
tone.severin@vhr.no


35 Ledige stillinger

Sølve Hogner Aarflot
Partner/Senior Rådgiver
solve@vhr.no
5 Ledige stillinger

Per Morten Larsen
Rådgiver
pml@vhr.no
37 Ledige stillinger

Geir Bjerke Myreng
Partner/Senior Rådgiver
geir@vhr.no


13 Ledige stillinger

Knut Nyhagen
Avd.leder/Rådgiver
knut@vhr.no


10 Ledige stillinger

Iselin Nyhagen Olsen
Prosjektkoordinator
iselin@vhr.no


10 Ledige stillinger