The Assessment Company

The Assessment Company er et innovativt konsulentselskap som har spesialisert oss på analyse, utvelgelse og utvikling. For å kvalitetssikre våre leveranser tar vi i bruk tilpassede assessmentløsninger og innovative prestasjonskonsepter som tilfører mennesker og organisasjoner verdi. Vi har utviklet et unikt prestasjonskonsept gjennom bruk av PEOPLE LAB .™. Med smarte digitale løsninger muliggjør vi helt nye konsepter innenfor HR strategisk tenkning, både når det gjelder utvelgelse og utvikling.

Available jobs

Our recruiters

Gro-Anett Haugen
Management Consultant
gro-anett.haugen@theac.no
6 Available jobs

Hege Langfeldt
Partner / Managment Consultant
+47 959 31 434
hege.langfeldt@theac.no
2 Available jobs

Kamilla Larsen
Business Consultant
kamilla.larsen@theac.no


3 Available jobs

Helene Møller Rørvik
Management Consultant
helene.moller.rorvik@theac.no


1 Available jobs

Lone Holm Blaasvær
Management Consultant
lone.holm.blaasvaer@theac.no
4 Available jobs

Elin Midtskogen
Management Consultant
elin.midtskogen@theac.no


4 Available jobs

Mattias Øvreeide
Client Partner
mattias.ovreeide@theac.no
1 Available jobs

Bård Nordby
Management Consultant
92287160
bard.nordby@theac.no
4 Available jobs

Marius Kjerneth
Business Consultant
marius.kjerneth@theac.no
20 Available jobs

Ingvild Bergersen
Management Consultant
92895757
ingvild.bergersen@theac.no
20 Available jobs

Anstein Krekke
Management Consultant
41915748
anstein.krekke@theac.no
4 Available jobs

Marie Wingestad
Business Consultant
+4793845924
marie.wingestad@theac.no


1 Available jobs


Svein Optjernsberget
Management Consultant
97507205
svein.optjernsberget@theac.no
3 Available jobs

Amund Kristiansen
Client Partner
91718762
amund.kristiansen@theac.no
1 Available jobs

Sigurd Beidel
Partner / Managment Consultant
sigurd.beidel@theac.no
1 Available jobs

Christian Weber
Managment Consultant
christian.weber@theac.no


1 Available jobs

Ida Beinnes Hoff
Partner / Management Consultant
+47 489 59 465
ida.hoff@theac.no
1 Available jobs